אודות אמפא קפיטל

בעולם העסקים, מהירות תגובה היא שם המשחק.

כדי שהזדמנות לשגשוג וצמיחה לא תהפוך להזדמנות שהוחמצה, אתה צריך שותפה פיננסית כמו אמפא קפיטל, מקבוצת אמפא ומנורה מבטחים. חברה שמלבד מענה מהיר, גמיש ודינמי, יכולה להבטיח לך חוסן ויציבות פיננסית, לצד ניסיון ומומחיות. כזו שתתפור עבור העסק שלך את הפתרון המדוייק שהוא צריך, בזמן שהוא צריך.

כשאיתנות פיננסית פוגשת חשיבה יצירתית

בעולם העסקים נהוג להניח כי גודל ועוצמה פיננסיים אינם מאפשרים יעילות, גמישות ומהירות תגובה. אמפא קפיטל- חברת האשראי החוץ בנקאי הותיקה והמובילה בישראל מאז 1967, מוכיחה בדיוק את ההיפך.

לצד הגב הפיננסי האיתן המעניק לנו יתרון משמעותי מול הגופים המוסדיים, אמפא קפיטל היא חברה שמאמינה בפתרונות זריזים ואפקטיביים ומסוגלת ליישם אותם, בזכות תהליכי קבלת החלטות קצרים ויעילים, גמישות פרוצדורלית וחשיבה יצירתית.

הניסיון, הותק והמומחיות שצברנו לאורך עשרות שנות פעילות החברה, מאפשרים לנו להציע ללקוחותינו פתרונות מימוניים חדשניים, יצירתיים וחכמים, תוך שימוש מושכל בבטחונות העסק. בעולם שבו הזדמנויות עסקיות חולפות באותה מהירות בה הן מגיעות, אנחנו חושבים ועובדים כמכונה משומנת, דינמית, פרו-אקטיבית ויעילה, בשירות הצמיחה הכלכלית של העסק שלך.

One stop shop של פתרונות מימון בתפירה אישית

כמי שהוקמה כחטיבת המימון החוץ בנקאי של הבנק לפיתוח התעשיה, אמפא קפיטל רכשה את התמחותה בתחום מימון הציוד לתעשיות. ברבות השנים הרחבנו את ההתמחות שלנו לתחומים משיקים, וכיום אמפא קפיטל היא one stop shop של פתרונות מימון לעסק שלך. סל ההתמחויות שלנו כולל, לצד מימון ציוד וצמ"ה, הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים, ניכיון שיקים מסחריים ומימון יזמות נדל"ן. ההבנה המעמיקה בכל אחד מהתחומים, לצד הראיה הרחבה, מאפשרים לנו לתפור ללקוחותינו פתרונות מימון מותאמים אישית לצרכים ולאפשרויות של העסק, ולחסוך להם עלויות.

העוצמה שלנו היא המפתח לצמיחה של העסק שלך

כחברה בבעלות פרטית, אמפא קפיטל מממנת את פעילותה באמצעות הון עצמי, מימון בנקאי בארץ ובחו"ל, גופים מוסדיים והנפקות אג"ח בשוק ההון. הצלחות פיננסיות מרובות ומדיניות פיזור סיכונים נכונה, אפשרו לנו לבצע 13 הנפקות של אגרות-חוב מגובות תזרים מזומנים, שהסתכמו בגיוס של למעלה מ-1.1 מיליארד ₪ ממשקיעים מוסדיים. ההנפקות דורגו בקבוצת Aa2 של מדרוג, כאשר במהלך השנים פרעה החברה מעל- 900 מיליון ש"ח. בשנת 2016 הצטרפה ענקית הביטוח מנורה מבטחים לבעלות בחברה, והעניקה חיזוק משמעותי נוסף להצלחה שלנו, לצד מגוון אפשרויות פיננסיות חדשות עבור לקוחותינו. החברה נמצאת ברווחיות מתמדת מיום הקמתה.

אנחנו רצים איתך למרחקים ארוכים, כי אנחנו מאמינים בך ובעסק שלך. לתפיסתינו, אנחנו הרבה יותר מחברת מימון חוץ בנקאי. אנו רואים את עצמינו כשותף עסקי אמיתי, עם מחוייבות עמוקה לצמיחה העסקית של כל לקוח. בין אם העסק שלך נמצא בשלבי הקמה או בשלבי התרחבות, בתקופות של פריחה וצמיחה כלכלית לצד תקופות מאתגרות יותר, אנחנו תמיד שם עבורך. מלווים, מייעצים ותומכים. מספקים לך מענה מיידי ופרו-אקטיבי, עם פתרונות יצירתיים וחדשניים המותאמים לאפשרויות של העסק שלך, כדי שאף פעם לא תפספס הזדמנות להתקדם ולצמוח. לראיה, תיק הלקוחות שלנו כולל אלפי לקוחות בסדרי גודל שונים מתחומי התעשיה, המסחר, העסקים והנדלן, שהולכים איתנו לאורך שנים רבות. עם כל אחד מהם הצלחנו לבסס מערכת יחסים חמה, אינטימית ומשפחתית, המבוססת על היכרות מעמיקה, אמון הדדי ומחוייבות אישית

נגישות